02.12.19 23:12 Традиційна сім’я обурює... Яну Зінкевич!

03.12.2019 03:30
shadow

На превеликий подив, із вересня у школах ввели корисний факультатив "Основи сім’ї". Курс виглядає неочікувано на тлі писанини "План дій щодо реалізації стратегії у сфері прав людини", яка приховує небезпечні маніпуляції, яку задекларував Порошенко, а продовжує виконувати Зеленський. Курс "Основи сім’ї" — краплина в море на фоні сьогодення. Одначе це корисна "краплина".


На факультативному уроці йде спілкування про те, що родина — це відповідальність, а сімейні цінності мають значення. Це важливі посили, яким треба присвячувати думки з молодшого віку. В цьому є потреба у країні з частими розлученнями, сирітством і абортами.


Але проти "Основ сім’ї" збунтувалися депутати ВР. Серед них ще й та, хто прославилася на фронті російсько-української війни. Захищати єдність українських земель і обуритися захистом інституту сім’ї... Наскільки це цинічно.


Яна Зінкевич спільно з ліволіберальними "колегинями" побачили, що в підручнику "ДИСКРИМІНУЮТЬ" всіх і вся тим, що: говорять про шлюб як союз чоловіка і жінки; застерігають проти внутрішньоутробного вбивства дитини; нагадують про християнські традиції у інституті шлюбу, які незалежно від нашого бажання є частиною нашої культури. Який жах! Ви розумієте? Депутаткам не сподобалося, що курс не проповідує культурні цінності марксизму, а говорить про дещо корисне для відтворення народу, котрий скорочується!


Жах просто жахливий. Бажаю Яні Зінкевич якомога швидше оговтатись. І зайнятися роботою в інтересах українців! Хай спробує принаймні.


Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3163014/traditsyina_smya_oburyu_yanu_znkevich”

Оставить комментарий