У Коломойського відібрали нерухомість на суму понад 100 мільйонів: подробиці

У Коломойського відібрали нерухомість на суму понад 100 мільйонів: подробиці
21.01.2020 14:43
shadow

Господарський суд Львівської області за позовом Національного банку України стягнув з компанії «Днепрометаллсервис» нерухомість, вартість якої перевищує 100 млн грн ($4,1 млн).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють в прес-службі Нацбанку.Loading...

Відомо, що нерухомість компанія українського олігарха Ігоря Коломойського надала НБУ в іпотеку за кредитом рефінансування, який НБУ в свою чергу видав ПриватБанку. Загальна площа переданого нежитлового приміщення становить 20 тис. квадратних метрів, а вартість перевищує 100 млн₴

«Оскільки ВАТ «Днепрометаллсервис» не виконало взятих на себе зобов’язань майнового поручителя Приватбанку, Національний банк у травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна. 16 січня 2020 року позовну заяву Національного банку було задоволено у повному обсязі», — повідомили в Нацбанку.

Окремо в НБУ додали, що суди вже винесли 24 рішення на користь Нацбанку по іпотеці, яку надали колишні власники Приватбанку за кредитами рефінансування. Загалом НБУ отримав 1,36 млрд грн ($55,8 млн) за такими рішеннями судів.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України подав у Верховну Раду законопроект про неповернення націоналізованого Приватбанку колишньому власнику — українському олігарху Ігорю Коломойському.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/21/u-kolomojskogo-vidibraly-neruhomist-na-sumu-ponad-100-miljoniv-podrobytsi/”

Оставить комментарий